Napište nám

Jméno:
Email:
Váš text:
Opište potvrzovací kód:   
      Skrýt email  
Novější názory  Starší názory

Všem děkuji za úžasně odehranou inscenaci (všichni byli nadšeni) a tím i za spolupráci, přeji vám všem krásné prožití svátků vánočních a úspěšný nový rok a také pevné zdraví. Budeme se těšit na shledanou, když ne dříve, tak na příští inscenaci hry 31. 3. 2018.Ještě jednou všechny zdravím. Sitko O. - hostinec U Holáňů - prženské paseky

Milá Lucie, díky za názor i za podporu, bavíme vás rádi.

Dobrý den, moc se mi Vaše představení líbí, viděla jsem jich již několik a vždy je to pro mě pohlazení po duši i polechtáním bránice. Velmi se mi líbí Vaše profese - obdivuji herce. Držím Vám pěsti a fandím Vám. S pozdravem Lucie Š.

Vážená paní Krpcová, děkujeme za názor i za pozvání do Frýdlantu, rádi se k vám budeme v budoucnu vracet.

Chtěla bych vám moc poděkovat za výborné představení. Slyším jen samé krásné ohlasy. Ráda si ponechám na Vás kontakt a v budoucnu bych se opět ozvala.
Ing. Petra Krpcová
programový pracovník
Kulturní centrum Frýdlant n.O.

Vážená paní Kanovská, hrát v Městském domě pro nás byla čest! Snad se ještě při dobré konstelaci v Přerově opět setkáme. Díky za přání!

Srdečně Vás zdravím a děkuji za moc hezké divadelní představení včera v Městském domě. Já osobně jsem se dobře bavila a se mnou i diváci, jak jsem měla možnost zezadu pozorovat reakce publika 😊 Byli jste skvělí!!!! Přeji Vám mnoho dalších tvůrčích úspěchů a ať se Vám daří překrásně v divadle i v životě!!!
Ing. Irena Kanovská
Vedoucí programového oddělení
KIS – Městský dům v Přerově

Admin login