Napište nám

Jméno:
Email:
Váš text:
Opište potvrzovací kód:   
      Skrýt email  
Novější názory  Starší názory

Dobrý den,
rády bychom se sestrou hrály ve Vašem divadle. Poslali byste mi prosím více informací?
Klára Sousedíková

Milá Jano, děkujeme vám za názor a jsme rádi, že jsme pobavili. Pravdou je, že s porty nejsme ještě zcela sžití a kolegyně jej měla na podprsence, čímž byl problém obtížněji řešitelný. Za sebe můžu říct, že snažit se dělat dobře divadlo můžu i v Hranicích.

DObrý večer. Nerada se vyjadřuji přes média, maily a v dnešní době nej, nej, nej - kanály i kanály. DOvolím si tvrdit, že divadlo Ventyl a všechny Ty nádherné lidičky, kteří se věnují ve svém volnu činnosti zvoucí divadlo, se musím poklonit. Kolik úsilí, času a práce je za nimi všemi. V sobotu 16.11.jsem si šla odpočinout a potěšit výkony herců a nakonec všech, kteří se na sobotním představení podíleli a táhli za jeden provaz. Vážení, utáhnout divadlo o třech hercích, to byla fuška a vypětí. Odcházela jsem velmi spokojena. Snad jediné - výpadek portu, a co! Napravili a hráli dál s elegancí. A přece musím ještě napsat - známí, kteří Vás pane Štroncere neznají, oba svorně se mne dotázali - "proč nehraje pan Štroncer v Ostravě v divadle, proč jen ochotničí"? A zpěv - SUPER. Přijdu zas a těším se!

Milá paní, zdravím do Bystřice p/H., on nám tu čas od času někdo Štěk-ne, ale jsem s tím smířen. Je od vás moc milé, že jste se obtěžovala v jednu hodinu ráno nám napsat - to jste to v kolektivu rozdýchávali celkem dlouho. Kdybych nevěděl, odkud vane vítr, byl bych vám a té tisícovce diváků, kteří už Nový začátek viděli, snad i vrátil vstupné.

dnes jsem byla na představení v Sokolovně.. velmi nudná hra, plytké dialogy, promarněné vtipy, výkony herců by nebyly špatné, kdyby to mělo trochu švih, kdyby se to líně nevleklo. za sebe musím říct, že promarněné peníze i čas. pěkné byly kulisy. a pane Štroncre, prosím, raději nezpivejte ;-)

Vážený pane Sitko, díky za přání i za spolupráci. V hostinci u Holáňů se nám hrálo skvěle a publikum bylo výborné. Na shledanou v březnu!

Všem děkuji za úžasně odehranou inscenaci (všichni byli nadšeni) a tím i za spolupráci, přeji vám všem krásné prožití svátků vánočních a úspěšný nový rok a také pevné zdraví. Budeme se těšit na shledanou, když ne dříve, tak na příští inscenaci hry 31. 3. 2018.Ještě jednou všechny zdravím. Sitko O. - hostinec U Holáňů - prženské paseky

Admin login