Napište nám

Jméno:
Email:
Váš text:
Opište potvrzovací kód:   
      Skrýt email  
Starší názory

Dobrý den, jaká je možnost stát se členem vašeho souboru, jestli tedy vůbec nějaká je. Jsem vystudovaná herečka ze SR, už několik let žiji v Praze, no divadlu jsem se tady přestala věnovat a vydala se jinou cestou. Pořád se věnuji tanci a pohybu, které jsem už na VŠ vyhledávala nejvíc mimo činohru. Budu vám vděčná za jakoukoliv odpověď. Láká mne vrátit se do světa, který mne provázel už od dětství. Ráda bych se někde setkala :)
Přeji krásný vstup do nového roku 2020
s pozdravem Monika

Dobrý den,
rády bychom se sestrou hrály ve Vašem divadle. Poslali byste mi prosím více informací?
Klára Sousedíková

Milá Jano, děkujeme vám za názor a jsme rádi, že jsme pobavili. Pravdou je, že s porty nejsme ještě zcela sžití a kolegyně jej měla na podprsence, čímž byl problém obtížněji řešitelný. Za sebe můžu říct, že snažit se dělat dobře divadlo můžu i v Hranicích.

DObrý večer. Nerada se vyjadřuji přes média, maily a v dnešní době nej, nej, nej - kanály i kanály. DOvolím si tvrdit, že divadlo Ventyl a všechny Ty nádherné lidičky, kteří se věnují ve svém volnu činnosti zvoucí divadlo, se musím poklonit. Kolik úsilí, času a práce je za nimi všemi. V sobotu 16.11.jsem si šla odpočinout a potěšit výkony herců a nakonec všech, kteří se na sobotním představení podíleli a táhli za jeden provaz. Vážení, utáhnout divadlo o třech hercích, to byla fuška a vypětí. Odcházela jsem velmi spokojena. Snad jediné - výpadek portu, a co! Napravili a hráli dál s elegancí. A přece musím ještě napsat - známí, kteří Vás pane Štroncere neznají, oba svorně se mne dotázali - "proč nehraje pan Štroncer v Ostravě v divadle, proč jen ochotničí"? A zpěv - SUPER. Přijdu zas a těším se!

Milá paní, zdravím do Bystřice p/H., on nám tu čas od času někdo Štěk-ne, ale jsem s tím smířen. Je od vás moc milé, že jste se obtěžovala v jednu hodinu ráno nám napsat - to jste to v kolektivu rozdýchávali celkem dlouho. Kdybych nevěděl, odkud vane vítr, byl bych vám a té tisícovce diváků, kteří už Nový začátek viděli, snad i vrátil vstupné.

dnes jsem byla na představení v Sokolovně.. velmi nudná hra, plytké dialogy, promarněné vtipy, výkony herců by nebyly špatné, kdyby to mělo trochu švih, kdyby se to líně nevleklo. za sebe musím říct, že promarněné peníze i čas. pěkné byly kulisy. a pane Štroncre, prosím, raději nezpivejte ;-)

Vážený pane Sitko, díky za přání i za spolupráci. V hostinci u Holáňů se nám hrálo skvěle a publikum bylo výborné. Na shledanou v březnu!

Admin login