Napište nám

Jméno:
Email:
Váš text:
Opište potvrzovací kód:   
      Skrýt email  
Starší názory

Dobrý den chtěla bych se zeptat kde zakoupit vstupenky na představení které je v Týně nad Bečvou děkuji Skálová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kde zakoupím vstupenky na jednotlivá představení. Děkuji s pozdravem M.Škopova

Dobrý den,
Vždycky jsem se hořela pokusit zahrát v amatérském divadle, proto vám tedy píší. Jsem studentka a rada fotim a píší. Dělám projekty. Chtěla bych vám aspoň pomoci v divadle a přispět . Něco natočit a tak.
Telefon : 775483786
S pozdravem

Jmenuji se Natálie Brázdová a je mi 13 let. Ve škole jsem 2 roky navštěvovala dramaticky kroužek kde jsme odehráli pár představení ale bohužel už nic takového na naší škole není, a chtěla bych se tomu dále věnovat. V srpnu se již podruhé budu účastnit hereckého tábora Ambroziada, kde jsem již v minulosti hrála divadelní predstaveni, dále kompars,casting a teď se budu účastnit menší role ve filmu , ale více mě baví divadlo. Ráda navštěvuji divadelní představení a jsem sportovně nadaná, nyní budu studovat na gymnaziu. Pokud Vás můj životopis zaujal, budu ráda za zpětnou vazbu :-)
Děkuji Natálie.

Dobrý den, jsem amatérský herec a rok jsem působil v divadelním studiu divadla Procity, kde jsme nazkoušeli a odehráli sezonu s hrou Vařený hlavy (Horoščák). Rád bych v divadle pokračoval, akorát. Pokud je možnost, tak bych se rád dostavil na nějaký konkurz. Můj tel: 725 443 532.

Hezký den
Filip Loukotka

Jmenuji se Agata.
Posledních několik let pracuji jako televizní moderátorka. Vždycky jsem cítila, že bych se chtěla pokusit o herectví, a to se stalo mým novoročním předsevzetím. Jsem Polka, ale do Prahy jsem se přestěhovala kvůli práci, stále se učím česky.
Rád bych hrála v divadle. Dejte mi prosím vědět, jak by se to mohlo stát skutečností.

Dobrý den,
jmenuji se Adéla Geierová a je mi 18 let. Studuji policejní školu a obor herectví mě zajímá od jakživa. Zkušenosti mám zatím pouze z komparzů nebo hraní menších rolí ve filmech. Miluji prostředí divadel a ráda chodím na divadelní představení. Jsem velmi cílevědomá a sebejistá.
Budu moc ráda za Vaši odezvu.
S pozdravem
Adéla Geierová :)

Admin login