Napište nám

Jméno:
Email:
Váš text:
Opište potvrzovací kód:   
      Skrýt email  
Starší názory

Dobrý večer,

Jsem dvacetiletý zapálený bylinkář a masér a člověk s neustálým smyslem pro humor. Rád jsem mezi lidmi a chtěl bych se účastnit Vašeho perfektního týmu a chtěl bych být jedním z Vás a bavit lidi. :)) Jsem z Ostravy, původně ale z Moravy.

Děkuji za odpověď a budu se na Vás těšit.

Dovry den.. Ještě bych chtěla napsat že nemam problém hrát před lidmi.. Nestydím se.. Abych si mohla zahrát bych udělala všechno 💕💕 tak jo nashledanou

Ještě bych něco chtěla napsat.. Hrat bych chtěla strašně moc! Dívala jsem po různých firmách castingu atd... Jenže jsou až v Praze... Takže tohle je pro mě jediná nejbližší možnost.. Budu ráda když se mi ozvete

Dobrý den, chtěla bych hrát v divadle u vás, je mi 13 let.. Hrát by chtěla strašně moc.. Baví mě to..!.. Máte nějaký místo kde bych se mohla uchytit? Fakt moc prosím 💕! Tančila jsem latinsko americký 2 roky, teď už Teda ne... Proto bych chtěla zkusit si zahrát v divadle... Dekuju předem!

Dobrý den,
soubor,ve kterém působím,
se pomalu rozpadá.
Hledám náhradu pro svou osobu.
30 let
Praha
Dva roky u amatér.souboru U.S.MARVIN

Dobrý večer vím že jsem tu už jednou psala a vy jste mi napsali, že bych mohla se přijít podívat nějaký den na nějakou zkoušku nebo něco takového, já ten den nemohla a tak bych se chtěla zeptat jestli by nemohla někdy v Srpnu jestli tam jste a nebo v září. Mám velký zájem a děkuji za odpověď.

Dobrý den, jmenuju se Arina Kostyrya. Původem jsem z Kazachstánu, a bydlím tu v ČR 2 roky. Studuju 2.lékařskou fakultu, a teď po prvním ročníku bych chtěla zkusit svoje síly v divadelním umění. Bohužel, s divadlem moc zkušeností nemám, ale nikdy jsem neměla problém mluvit před publikem a ráda čtu pro někoho nahlas. Takže díky studiu mám docela dobrou paměť. Mimo to, další mojí motivací je abych poznala bezva lidi, nadšenci z umění a taky rozvíjela svoje jazykové dovednosti, jelikož čeština je nesmírně bohatý jazyk. Těším se na vaši odpověď.
S pozdravem, Arina Kostyrya

Admin login