Napište nám

Jméno:
Email:
Váš text:
Opište potvrzovací kód:   
      Skrýt email  
Starší názory

Dobrý den, jmenuju se Arina Kostyrya. Původem jsem z Kazachstánu, a bydlím tu v ČR 2 roky. Studuju 2.lékařskou fakultu, a teď po prvním ročníku bych chtěla zkusit svoje síly v divadelním umění. Bohužel, s divadlem moc zkušeností nemám, ale nikdy jsem neměla problém mluvit před publikem a ráda čtu pro někoho nahlas. Takže díky studiu mám docela dobrou paměť. Mimo to, další mojí motivací je abych poznala bezva lidi, nadšenci z umění a taky rozvíjela svoje jazykové dovednosti, jelikož čeština je nesmírně bohatý jazyk. Těším se na vaši odpověď.
S pozdravem, Arina Kostyrya

Dobrý den, jmenuji se Hana Lacková, je mi15 let a nade vše miluji divadlo, jsem ochotná shánět věci, dojíždět, věnovat divadlu veškerý svůj volný čas... Budu moc ráda, když se mi ozvete.

Dobrý den, stále se mi drží myšlenka "chci hrát divadlo" Tak tedy píšu, chci moc hrát ve Vašem divadle. :) Děkuju, Sára
Sarakanakov@gmail.com

Zdravím,mimo jiné ráda šiju a umím šít kostýmy.

Dobrý den, jaká je možnost stát se členem vašeho souboru, jestli tedy vůbec nějaká je. Jsem vystudovaná herečka ze SR, už několik let žiji v Praze, no divadlu jsem se tady přestala věnovat a vydala se jinou cestou. Pořád se věnuji tanci a pohybu, které jsem už na VŠ vyhledávala nejvíc mimo činohru. Budu vám vděčná za jakoukoliv odpověď. Láká mne vrátit se do světa, který mne provázel už od dětství. Ráda bych se někde setkala :)
Přeji krásný vstup do nového roku 2020
s pozdravem Monika

Dobrý den,
rády bychom se sestrou hrály ve Vašem divadle. Poslali byste mi prosím více informací?
Klára Sousedíková

Milá Jano, děkujeme vám za názor a jsme rádi, že jsme pobavili. Pravdou je, že s porty nejsme ještě zcela sžití a kolegyně jej měla na podprsence, čímž byl problém obtížněji řešitelný. Za sebe můžu říct, že snažit se dělat dobře divadlo můžu i v Hranicích.

Admin login