Napište nám

Jméno:
Email:
Váš text:
Opište potvrzovací kód:   
      Skrýt email  


Dobrý den, dostala jsem na vás kontakt od ředitele ZUŠ,
hledáme na recitační přednes recitátora/ku.
Dne 7.6.24 v Synagóze .Modlitba za vodu od Jana Skácela.Na akci NOC KOSTELU. S pozdravem Anna Čaníková.734 699 824

Dobrý den,
jmenuji se Lucie a mam opravdu zájem o hraní, veřím, ze Vase moznost by mi mohla otevrit nova dvere, jsem studentkou francouzske filologie a venuji se malbě. Budu se tesit na pripadnou spolupraci

Děkujeme za váš názor, děláme, co můžeme, abychom diváky potěšili.

V pátek 28.4.2023 jsme byly na vašem představení Panenka ve ValMezu a nemohu jinak než napsat samou chválu na herecké výkony, které byly až na profesionální úrovni...zejména velká poklona Lucii...BRAVO BRAVO BRAVO...Děkujeme za krásný zážitek

Děkujeme za váš názor, jste po asi 4 letech první, kdo si našel čas nám ho napsat, těší nás to a vážíme si toho. Věřte, že vaše palce mají daleko větší hodnotu, než ty "elektronické" od lidí, kteří představení hodnotí jen podle fotek na sociálních sítích.

Dobrý den. Byla jsem na Představení Panenka. Velká poklona hlavně hlavní ženské roli. Měla to o to horší, že nemohla improvizovat, musela přesně odříkat slova. Hodně kvalitní a povedená věc na Ochotníky!!!! A palec nahoru oběma hercům!!!

Milá Jano, děkujeme vám za názor a jsme rádi, že jsme pobavili. Pravdou je, že s porty nejsme ještě zcela sžití a kolegyně jej měla na podprsence, čímž byl problém obtížněji řešitelný. Za sebe můžu říct, že snažit se dělat dobře divadlo můžu i v Hranicích.

DObrý večer. Nerada se vyjadřuji přes média, maily a v dnešní době nej, nej, nej - kanály i kanály. DOvolím si tvrdit, že divadlo Ventyl a všechny Ty nádherné lidičky, kteří se věnují ve svém volnu činnosti zvoucí divadlo, se musím poklonit. Kolik úsilí, času a práce je za nimi všemi. V sobotu 16.11.jsem si šla odpočinout a potěšit výkony herců a nakonec všech, kteří se na sobotním představení podíleli a táhli za jeden provaz. Vážení, utáhnout divadlo o třech hercích, to byla fuška a vypětí. Odcházela jsem velmi spokojena. Snad jediné - výpadek portu, a co! Napravili a hráli dál s elegancí. A přece musím ještě napsat - známí, kteří Vás pane Štroncere neznají, oba svorně se mne dotázali - "proč nehraje pan Štroncer v Ostravě v divadle, proč jen ochotničí"? A zpěv - SUPER. Přijdu zas a těším se!

Milá paní, zdravím do Bystřice p/H., on nám tu čas od času někdo Štěk-ne, ale jsem s tím smířen. Je od vás moc milé, že jste se obtěžovala v jednu hodinu ráno nám napsat - to jste to v kolektivu rozdýchávali celkem dlouho. Kdybych nevěděl, odkud vane vítr, byl bych vám a té tisícovce diváků, kteří už Nový začátek viděli, snad i vrátil vstupné.

dnes jsem byla na představení v Sokolovně.. velmi nudná hra, plytké dialogy, promarněné vtipy, výkony herců by nebyly špatné, kdyby to mělo trochu švih, kdyby se to líně nevleklo. za sebe musím říct, že promarněné peníze i čas. pěkné byly kulisy. a pane Štroncre, prosím, raději nezpivejte ;-)

Vážený pane Sitko, díky za přání i za spolupráci. V hostinci u Holáňů se nám hrálo skvěle a publikum bylo výborné. Na shledanou v březnu!

Všem děkuji za úžasně odehranou inscenaci (všichni byli nadšeni) a tím i za spolupráci, přeji vám všem krásné prožití svátků vánočních a úspěšný nový rok a také pevné zdraví. Budeme se těšit na shledanou, když ne dříve, tak na příští inscenaci hry 31. 3. 2018.Ještě jednou všechny zdravím. Sitko O. - hostinec U Holáňů - prženské paseky

Milá Lucie, díky za názor i za podporu, bavíme vás rádi.

Dobrý den, moc se mi Vaše představení líbí, viděla jsem jich již několik a vždy je to pro mě pohlazení po duši i polechtáním bránice. Velmi se mi líbí Vaše profese - obdivuji herce. Držím Vám pěsti a fandím Vám. S pozdravem Lucie Š.

Vážená paní Krpcová, děkujeme za názor i za pozvání do Frýdlantu, rádi se k vám budeme v budoucnu vracet.

Chtěla bych vám moc poděkovat za výborné představení. Slyším jen samé krásné ohlasy. Ráda si ponechám na Vás kontakt a v budoucnu bych se opět ozvala.
Ing. Petra Krpcová
programový pracovník
Kulturní centrum Frýdlant n.O.

Vážená paní Kanovská, hrát v Městském domě pro nás byla čest! Snad se ještě při dobré konstelaci v Přerově opět setkáme. Díky za přání!

Srdečně Vás zdravím a děkuji za moc hezké divadelní představení včera v Městském domě. Já osobně jsem se dobře bavila a se mnou i diváci, jak jsem měla možnost zezadu pozorovat reakce publika 😊 Byli jste skvělí!!!! Přeji Vám mnoho dalších tvůrčích úspěchů a ať se Vám daří překrásně v divadle i v životě!!!
Ing. Irena Kanovská
Vedoucí programového oddělení
KIS – Městský dům v Přerově

Děkujeme za milé hodnocení, jsme rádi, že se lidé v Jezernici bavili a že jsme zaujali. Dík patří i paní starostce, která naše "Chlapy" do vaší obce pozvala. Věříme, že se uvidíme i příště.

Dekujeme vam za skvele a zabavne vystoupeni Dva nahati chlapi v Jezernici. Vsechny zucastnene jste nejen vyborne pobavili, ale i zaujali pointou celeho pribehu, o ktere divaci debatovali jeste nekolik dni pote. A jak se nakonec ukazalo, pravda vzdy neni zcela jednoznacna a mnohdy zavisi na uhlu pohledu kazdeho z nas ☺ Tesime se na dalsi predstaveni v Jezernici!

Do Tísku se budeme i v budoucnu rádi vracet, jsme rádi, že jsme vás pobavili, díky za komentář i přání.

Dobrý večer. Nedělní repríza Dvou nahatých chlapů v Tísku se setkala s velkým úspěchem. Z reakcí diváků bylo jasné, že se všichni velmi dobře bavili. Ohlasy byly jen pozitivní. Já osobně oceňuji nejen perfektní herecké výkony, ale také odvahu hlavních hrdinů. Byl to velice příjemný večer prosycený humorem, napětím i dojetím. Přeji mnoho dalších úspěchů.

Vážení manželé Hluší, děkujeme za uznání! I do Oseku se v budoucnu budeme rádi vracet!

Představení v Oseku 18.3.2017. Mockrát děkujeme za krásné představení. Moc jsme se bavili a soudě dle reakcí s sále lze to samé říct o stovce návštěvníků osecké sokolovny. Ještě jednou smekáme klobouk a klaníme se vašim vynikajícím hereckým výkonům. Budeme se těšit na další setkání na oseckých prknech, co znamenají svět. Manželé Hluší, Osek n/B

Milá Lucie, rádi jsme vás pobavili!

Chtěli jsme s přítelem někam za kulturou, tak jsme mrkli na infocentrum, objevili Vaše představení a jsme rádi, že jsme do Zámrsek zavítali. Byl to pro nás neskutečný kulturní zážitek po všech stránkách :-).

Vážená paní Chudobová, děkujeme za váš názor, který pro nás je a bude i do budoucna vzpruhou, protože každý potlesk jednou skončí, slova se rozplynou, ale písmo zůstane. Díky!

"Dva nahatý chlapi" je zatím nejodvázanější hra jakou jsem viděla. Je odvážná, někdy až šokující, je zábavná a má náboj. O hercích, ať už ve filmu nebo na divadle, se někdy mluví jako "hlavních hrdinech příběhu", ale myslím, že teprve v této hře je označení "hrdina" pro herce skutečně na místě. Smekám před uměním všech účinkujících. Nasmála jsem se a při dojemném závěru ani skoro nedýchala. Díky a přeji štěstí v dalším počínání. Budu se těšit zase příště.

Ahoj Hani, díky za názor! Proč jsem do Dvou nahatých chlapů šel? Říct: "z nouze", by nebylo daleko od pravdy, ale bylo by to hodně zjednodušující. Řekněme, že divadlo dělám pro zábavu a tenhle scénář, s lidmi, kteří do toho chtěli jít se mnou, to umožnil. Námět mě zaujal, odvahy je dost. K motivaci taky patří posunout sebe i diváky dál, což se pečlivou přípravou těžších kusů jistě děje, byť za cenu jistých kontroverzí i odmítáním ze strany obcí. Ale věřím, že Dva nahatý chlapi si své příznivce našli a ještě najdou.

Ahojky!!! Děkuji za výborné divadlo. Vůbec jsem se nenudila, mělo to spád, obdivuji, jak jste ovládali text a jednoduchá scéna a hudba... prostě dokonalé. Jen jedna věc mi nejde na mysl, námět hry. Že jsi měl odvahu jít do takového scénáře a co tě přesvědčilo, motivovalo? To jediné jsem v sobě řešila. Ale jinak opravdu na dálku znovu tleskám. Skvělé představení.

Milá Kateřino, děkujeme za slova uznání a chvály. Naše amatérství se snažíme maskovat, zdá se, že mnohdy i úspěšně :-)

Dva nahatý chlapi ve Vašem podání bylo skvělé představení! Klobouk dolů za odvahu, přece jen je to trošku odvážnější hra! Moc jsem se nasmála a těším se na další hru! :-) Jste velmi šikovný soubor, jeden by nepoznal, že jste amatérští herci. :-)

Díky Bobe!

Smekám :-) , super divadlo. Překvapili jste mě Kamile. Ještě jednou gratuluji ke skvělému výkonu!

Paní Gabrielo, jsme rádi, že jste nás i letos přijela zhlédnout až z Rožnova a že jsme se líbili!

Divadlo bylo úžasné:-) stojí za to si udělat čas a zajet se podívat

Vážený pane Takáči, vážíme si Vašeho názoru a děkujeme za přání!

Úžasné vystoupení!Skvělé herecké výkony! Přeji Vám vyprodané sály a hodně zdaru v další divadelní činnosti.

Vážený pane, jsme rádi, že jsme potěšili a děkujeme za přání.

Děkuji za krásný kulturní zážitek.Velmi dobrá hra, vysoce kvalitní výkon celého souboru.Těšíme se na další kousek.Jste skvěli a přeji hodně vyprodaných sálů.

Naše díky patří do Brna! je skvělé, že jste ochotni přistoupit na riziko jet na amatéry až z takové dálky, přitom mnozí místní to nerisknou, ani když to mají tři kroky :-) Pravdou ale je, že my do Brna na divadlo jezdíme taktéž :-)

Děkuji za příjemný zážitek z dnešního představení.Obdivuji odvahu nováčka a skvělý herecký výkon zkušeného...i dámy byly skvělé...Přeji ať se nový kousek pohodově zkouší a těším se na premiéru.Danka z BBrna

Milá Zuzano, jsme rádi, že tu s námi budete o pár let déle!

Dobrý večer, gratuluji vám všem. Perfektní výkon. Díky jsem si prodloužila o pár let život. Hezký zbytek večera.

Milá Radko, podle úvodu příspěvku by se zdálo, že to byl pohřeb. Ale jsme samozřejmě rádi, že jsme se líbili!

Byla jsem na české premiéře 3.11. a... luxus! Strašně mě bolelo břicho, uřvané oči, tahle jsem si dlouho nepobečela!!! Perfekt, super hra pro tři a půl lidí, výkony všech na jedna, díky....... jsem ráda, že jsem u toho v sokolce mohla být! Nádherný zvuk i obraz.... hlavně obraz! Přeji krásný den.

Jsme rádi, že jsme pobavili i přes počáteční handicap. Díky za komentář!

Milí Ventyláci, byli jste opět úžasní, skvěle jsme se bavili!
Když jsem dostala k přečtení scénář, brblala jsem, že tohle se lidem (a mně) líbit fakt nebude. Opak je pravdou!! Já i rodina jsme se bavili královsky, každému přišla nejvtipnější jiná část, každý jsme si tam našli to svoje. Takže poučení pro mě - scénářům nerozumím a režisérovi příště do výběru hry raději mluvit nebudu :-)
Ráda jsem v souboru viděla nové tváře, smekám před odvahou mladého muže (dívčí osazenstvo našeho auta zdraví) a děkuju za pohodový čtvrteční večer!

...a nemůžu odolat:
Markéto, Vaše jemné seznamovací pokynutí pravicí mě rozesmává i dnes :-) Zůstaňte, prosím, pořád stejně trhlá, díky předem!

Milá Věrko, díky za slova chvály, přijďte zas!

Musím říct, že včerejšek - premiéra Dva nahatý chlapi, předčil moje očekávání. Čekala jsem, že se pobavím, ale tohle byla pecka. Je to jiné, když člověk neví, jak to dopadne, jak se bude děj vyvíjet..jako třeba u Filipa - to znám a nic mě nepřekvapí. Fakt dobrá volba. Ještě dneska jsem nad tím přemýšlela a klidně bych šla znovu.

Vážený pane, jsme rádi, že jste zavítali na naše poslední představení. Snad vaše slova chvály, za která děkujeme, motivují a inspirují ty, kteří by se chtěli k Divadlu Ventyl přidat a chtěli by divadlo dělat, ne jen hrát.

Dobrý den.
Děkujeme za krásný divadelní zážitek - derniéra hry Jak je důležité míti Filipa. Herci nás od začátku představení vtáhli do komediálního příběhu, který hladce a bravurně plynul k závěrečnému rozuzlení děje. Jemně přidaný motocykl značky NORTON, pan Alzheimer a další, přidali další hvězdičku k vynikajícímu provedení. Divadlu Ventyl přejeme hodně dalších úspěchů.

I Vám hezký den, jsme rádi, že jsme potěšili. Pokud jste neviděla Filipa, doporučuji derniéru v Hranicích, jistě se rovněž pobavíte.

Krásný den! Včerejší derniéra Hrobky s vyhlídkou v Lešné byla skvělé. Hltala jsem každou vteřinu představení. Doufám, že se u nás zase brzy objevíte a děkuji za úžasně vtipný zážitek. 😊

Díky za obsáhlý "motivační" komentář i za slova chvály. Hrálo se nám u vás dobře a váš sál byl prvním, v kterém byla dokonalá tma pro zamordování Dory :-)

Včera jsme zhlédli představení Hrobka s vyhlídkou v podání divadelního souboru Ventyl z Hranic a musíme říci, že jsme se neskutečně bavili. Vtipně psaný scénář dokonale doplnily originální herecké výkony, před kterými tedy „klobouk dolů“. Děkujeme za napínavý, ale velice veselý večer. Je obrovská škoda, že se kvůli licencím jednalo o předposlední reprízu, moc bychom vám přáli sponzora, který by zajistil pokračování této hororové komedie. Přejeme vám mnoho úspěchů a rovněž mnoho sil do další práce, která ve vašem případě rozhodně po pilné práci a většinou i dřině s tím související sklidí ovoce. I ovace. :-) Ještě jednou tedy děkujeme za včerejší zážitek. Za soubor Josefa a jeho úžasného pestrobarevného pláště z Tísku Barča :-)

Díky za názor, snad nezklameme ani příště :)

Včerejší představení, Jak je důležité míti Filipa - Zašová, bylo super! Moc příjemný večer strávený s " Divadlem Ventyl ". Už teď se těším na další.

Rádo se stalo, ale každá legrace jednou skončí.

Ahoj, děkuji za včerejší kulturní zážitek. Jen tak dál lidi!!!! (Černotín, Hrobka s vyhlídkou)

Jsme rádi, že jsme se líbili, díky za názor!

Zdravím Divadlo Ventyl. Včera jsem navštívil Vaše představení " Hrobka s vyhlídkou" ve Skaličce a musím upřímně říct, že jste mě mile překvapili a Vaše vystoupení se mi líbilo. Všichni herci byli dobří, bylo to velice vyvážené a rád přijdu zase příště. Přeji mnoho vyprodaných sálů a dalších povedených představení! Ať se Vám daří! Martin Kapek Kultura ZÁMECKÝ KLUB, Hranice

Děkujeme za uznání, rádi jsme Vás pobavili!

Byli jsme včera na Vašem představení ve Chvalčově. Moc jsme se pobavili. Byli jste úžasní, hlavně paní "Agáta".Díky za krásný večer. Smáli jsme se ještě po cestě domů, do Zlína.

Michale, díky za dobrou zprávu. I my jsme rádi, že se ti podařilo stabilizovat se přehrávačem mp3 a přežít až do konce.

Vaše Hrobka je dobrá, poslechnul jsem si při ní spoustu mp3 a nebýt necitlivé práce zvukaře, byli jste hezká komická pohybová kulisa k hudbě. Celkem slušný způsob odpočinku. Díky.

Paní Gabrielo, díky za komentář! Jsme rádi, že jsme potěšili i návštěvníky, jako ve vašem případě, ze vzdálenějších destinací.

Divadlo bylo úžasné;-) udělejte si čas a zajeďte se podívat stojí to za to !!!!

díky moc

Helena (sestra Markéty)
Přijela jsem na premiéru až z "dalekého" Vsetína a nelituju, gratuluju, pochvaluju...

Naše smrt, vaše radost!

Už jsem Vás chválila na FB, ale protože tam ne všichni máte přístup, tak ještě jednou tady. V tomto případě není pochval nikdy málo :-)


Byli jste Ú Ž A S N Í !!! Manžel zrovna prohodil poznámku "ty jo, tak mě to vtáhlo do děje, že jsem zapomněl fotit!"

Ventyláci, byli jste skvělí! S takovou chutí bych vypíchla některé momenty, no ale copak můžu? Vždyť bych to vykecala těm, co se na Vás teprve chystají, a to bych jim neudělala :-)

Takže děkuju za všechny mrtvolky, za to teplo sálající z krbu, až budu něco stavět do kouta, taky si na Vás vzpomenu. No a ani ten štrůdl nebo porcovnání masa se od teď neobejde bez vzpomínky na Vás!

Takže, parto divadelní, makejte na zkouškách, ať má pan režižér klidnější nervy (panáka před zkouškou nechce, to už jsem mu radila) a těšíme se na Vás zas někdy příště!

Joooo, a děkuju i za jazykové dovzdělání - vůbec mi nedocvaklo, že TOMB = HROBKA :-) Taky milý fórek!

Díky za podporu a za účast, rádi jsme Vás viděli.

Děkujeme všem hercům divadla Ventyl za překrásný zážitek z představení hry Hrobka s vyhlídkou. V téměř dvaapůl hodinovém jste podali perfektní výkon.Ještě jednou děkujeme.

Dobrý den, od 1.11. bude předprodej přes členy souboru, nebo na telefonu 606 311 553, nebo mailem na predseda@ventyl.cz. Program na sezónu se tvoří, nejbližší představení dohledáte v Novinkách napravo, nebo přes tlačítko "Mapy her". Kompletní přehled uskutečněných a všech budoucích vystoupení najdete přes "Repertoár". I Vám hezký den

Měli jsme možnost shlédnout hru Jak je důležité míti Filipa, bylo to skvělé. Dlouho jsme se tak nepobavili a nezasmáli. Přeji souboru vyprodané sály a vracející se diváky. Herci byli výborní a paní Markéta Burianová byla excelentní.
Moc se těšíme na další představení, doufáme že Vás brzy zase přivítáme ve Slavíči.
Zlomte vaz :-)
Ps: zdravíme Ivana, byl jsi skvělý:-)

Dobrý den, o ValMezu jsme uvažovali, ale Rožnov je z ruky, nicméně nikdy neříkej nikdy.

Dobrý den
budete mít tento rok také představení v Rožnově p.R nebo ve Valašském Meziříčí??

Tak to jsme rádi, paní Minaříková.

Představení v Loukově 5.4.2014 se povedlo. Krásný sál sice nepraskal ve švech, ale i tak byla účast diváků slušná. Zprvu byli diváci rezervovaní, ale během představení se rozehřáli a konečný potlesk byl opravdovým poděkováním a povzbuzením pro herce Ventylu. Jistě se zúčastním i dalších vašich představení a už se na ně těším. Pobavili jste mě.

Paní Martino, díky za uznání! Rádi se s vámi opět uvidíme 18.5. v Brankách.

Děkujeme za krásný kulturní zážitek. Vaše vystoupení v Kelči bylo úžasné!! Máte můj obdiv. Je super, když si lidi udělají čas, sejdou se, nacvičí hru, a radost pak rozdávají i nám ostatním. Určitě si nenechám ujít vaše další účinkování - v Brankách!!!

Díky za podporu, Jiří!

Měl jsem to štěstí o víkendu mluvit se dvěma členy divadla Ventyl. Dokonce došlo i na malou ukázku z právě hrané hry. Bylo to úžasné a já jsem si poté uvědomil, kolik práce a času se za tím vším schovává. Jsou to určitě desítky hodin zkoušení a pilování hry, výroba a sestavování kulis, shánění prostorů pro hraní, nebo zkoušení.Dále pak kostýmy, líčení, osvětlení + ozvučení scény a já nevím co ještě všechno. Závěrem bych chtěl popřát divadlu Ventyl, aby měl na každé divadelní představení vyprodáno. Právem si to zasloužíte!!!

Paní Dano, díky za doporučení!

Vaše divadelní představení "Jak je důležité míti Filipa" jsem viděla v Partutovicích již podruhé a klidně bych šla i potřetí :-) Je to skvělý kulturní zážitek. Určitě všem doporučuji.

Díky za podporu! K vidění budeme do 18. května a pak od půlky září do ...?

Doufám, že se nám podaří vidět někdy vaše představení. Moc vám fandíme !!!

Díky za váš názor

Rodina - nerodina,musím jen chválit.S přáteli jsem byla na vašem představení Filip u Vlasáka.Zaujalo mě nejen nadšení ochotníků,ale i scéna.Je chvályhodné,že se najdou nadšenci,kteří předají svému obecenstvu přemíru pozitivní energie.Krásný zážitek !

U Vlasaka jsem se bavil a podle ohlasu i ostatní Motyka

Štace ve Špičkách byla i pro nás příjemná. Plný sál skvělého publika svědčí o dobré organizaci a zájmu o představení ze strany občanů. Rovněž moučník paní starostové a pecáky byly vynikající... Rádi se k vám budeme vracet.

Představení ve Špičkách se všem moc líbilo. Důkazem byl i bouřlivý potlesk. Krásný kulturní zážitek. Děkujeme. Málokdo si dnes zajede do divadle ve městě. jsme rádi, že divadlo přijelo za námi.

Admin login