Napište nám

Jméno:
Email:
Váš text:
Opište potvrzovací kód:   
      Skrýt email  
Starší názory

Dobrý den, hledáme herce na natočení krátkých spotů (videorecenze). Video vždy okolo 3 minut a míň. Herci by měli být ve věku 50 a více. jednalo by s eo scénáře na základě skutečných případů. Finanční odměna na domluvě. Děkuji za odpoveď.

S pozdravem Klimčík
734406127

Milý Martine, je skvělé, že jste kdykoliv připraven k exhibici a máte zájem u nás hrát, ale obávám se, že to k nám máte daleko.

Dobrý den mám zájem o hraní v divadle vždycky jsem si to chtěl zkusit. Je mi 31 let rád se předvádím nechci se chlubit, ale pamatuji si slova z různých filmů českých i cizí, rád si kupuji kostýmy mám doma i paruky, kovbojské klobouky můj praděda hrál v ochotnickém divadle a já bych to rád zkusil u vás jestli byste mě zkusili děkuji Mentlík Martin.

Milá Karolíno, může se k nám kdokoliv kdykoliv přdat, stále hledáme nové, pro divadlo zapálené lidi, aktuálně máme domácí scénu v Hranicích. Kamil Štroncer

Dobrý den, chci se zeptat jestli je možné se k vám nějak přidat. Aktuálně hraji v Karasově divadle v Tišnově.
Karolína Hanáková

Vážený pane Sitko, díky za přání i za spolupráci. V hostinci u Holáňů se nám hrálo skvěle a publikum bylo výborné. Na shledanou v březnu!

Všem děkuji za úžasně odehranou inscenaci (všichni byli nadšeni) a tím i za spolupráci, přeji vám všem krásné prožití svátků vánočních a úspěšný nový rok a také pevné zdraví. Budeme se těšit na shledanou, když ne dříve, tak na příští inscenaci hry 31. 3. 2018.Ještě jednou všechny zdravím. Sitko O. - hostinec U Holáňů - prženské paseky

Admin login