Napište nám

Jméno:
Email:
Váš text:
Opište potvrzovací kód:   
      Skrýt email  
Starší názory

Milá Vendulo, dostat se k nám, není problém, stačí myšlenka "chci hrát divadlo", problém je u nás vydržet. Prvotní nadšení "já chci" bývá záhy vystřídáno zjištěním, že něco "musím"... Chodit na zkoušky, učit se texty, učit se hrát, pracovat na sobě, ve vašem případě to třeba znamená i dojíždět z velké dálky. Když minimálně tyhle povinnosti přijmete za své, pak máte vyhráno.

Dobrý den,co obnáší dosat se k Vám do divadla?

Vážení paní Loginová, info máte v mailu.

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné s Vámi navázat spolupráci ohledně hraní v divadle. Je mi 27 let a mám jen malé zkušenosti z ochotnického divadla. Pokud by bylo možné se třeba zúčastnit castingu, ráda bych přišla. Děkuji
723047865

Dobrý den, hledáme herce na natočení krátkých spotů (videorecenze). Video vždy okolo 3 minut a míň. Herci by měli být ve věku 50 a více. jednalo by s eo scénáře na základě skutečných případů. Finanční odměna na domluvě. Děkuji za odpoveď.

S pozdravem Klimčík
734406127

Milý Martine, je skvělé, že jste kdykoliv připraven k exhibici a máte zájem u nás hrát, ale obávám se, že to k nám máte daleko.

Dobrý den mám zájem o hraní v divadle vždycky jsem si to chtěl zkusit. Je mi 31 let rád se předvádím nechci se chlubit, ale pamatuji si slova z různých filmů českých i cizí, rád si kupuji kostýmy mám doma i paruky, kovbojské klobouky můj praděda hrál v ochotnickém divadle a já bych to rád zkusil u vás jestli byste mě zkusili děkuji Mentlík Martin.

Admin login