Napište nám

Jméno:
Email:
Váš text:
Opište potvrzovací kód:   
      Skrýt email  
Starší názory

Dobrý den,děkuji za odpověd.
Vážím si toho že jste mi odepsali.
A i když bych byla moct ráda součastí týmu musím vás o jedné věci informovat předem.
Nebylo mi ještě osmnáct. Vím že hraní stojí spoustu příprav a spoustu práce.Ale jsem si jistá že když mi dáte šanci že vás nezklamu.

Třeba Vás skutečně potřebujeme. Než se dlouze rozepisovat, navrhuji osobní schůzku. Zkoušky máme pondělí a čtvrtek (17-19 hod) v hranické sokolovně, to je naše domácí scéna. Budeme se na Vás těšit příští týden, přijďte se na nás podívat.

Dobrý den, mé jméno je Vanesa Bílá.
Ale to už asi víte.Ráda bych byla součástí týmu.Celý svůj život si přeju hrát na divadelních prknech a ukázat svou pravou tvář.Ráda bych přispěla i po scenáristické stránce.Myslím si že je důležité mýt v životě cíle a sny.Jsem připravená a odhodlaná dokázat vám že to myslím vážně.A já jsem to co vaše divadlo potřebuje.

Milá Miško, ozval bych se vám třeba na email, ale nezanechala jste kontakt. Takže zde: herečky i herce stále hledáme, nikoliv však v Praze, pokud byste jen zlehka rozhlédla po našem webu, zjistíte proč. Hezký den, Kamil

Zdravím, potrebujete "herečku"? Budem od septembra opäť v Prahe a hrať ma baví. Tak sa ozvite :)
Krásny večer
Miška

Milá Vendulo, dostat se k nám, není problém, stačí myšlenka "chci hrát divadlo", problém je u nás vydržet. Prvotní nadšení "já chci" bývá záhy vystřídáno zjištěním, že něco "musím"... Chodit na zkoušky, učit se texty, učit se hrát, pracovat na sobě, ve vašem případě to třeba znamená i dojíždět z velké dálky. Když minimálně tyhle povinnosti přijmete za své, pak máte vyhráno.

Dobrý den,co obnáší dosat se k Vám do divadla?

Admin login