Napište nám

Jméno:
Email:
Váš text:
Opište potvrzovací kód:   
      Skrýt email  
Starší názory

Dobrý den
dovolte, abych se představila
jmenuji se Kateřina Červinková, je mi 17 let, pocházím z Brna, studuji zde gymnázium a býti herečkou byl vždy můj sen, ve společnosti jsem se snažím býti komik, jsem extrovertní, komunikativní a snažím se být přátelská. Bohužel jsem neměla šanci se po základní škole přihlásit na konzervatoř, ale to přece nevadí, jde to i jinou cestou. Učinkovala jsem již v několikati nahrávkách a v dobrovolnickém divadle. Vaše divadlo mne zaujalo. S přáním hezkého dne

Zdravím, chtěl bych se stát hercem, je mi 22 let a pracuji jako dispečer u jedné bezpečnostní agentury, rád plavu,hraji fotbal, celkově sport mi není cizí, rád čtu snažím se napsat knížku, a jiné příběhy. Věřím že šance hrát, nebo dělat něco v uměleckém směru by mě naplňovalo. Děkuji za zpětnou vazbu a přeji příjemný zbytek dne a svátku.
Na shledanou.

Dobrý den,

jmenuji se Veronika a je mi 13 let. Už dlouho, skoro od mala se chci stát herečkou, ale zatím se mi to vůbec nedaří. Tak mě napadlo zkusit divadlo protože mě moc baví a vždycky sem na něj ráda koukala.
S castingem mám dvě zkušenosti, byla jsem na dvouch modelingových konkursech z tohojeden byl úspěšný. Říkali že by se mi herecká kariéra mohla povést. Moc děkuji za odpověď', víc informací vám napíšu do e-mailu.

Dobrý večer,

Jsem dvacetiletý zapálený bylinkář a masér a člověk s neustálým smyslem pro humor. Rád jsem mezi lidmi a chtěl bych se účastnit Vašeho perfektního týmu a chtěl bych být jedním z Vás a bavit lidi. :)) Jsem z Ostravy, původně ale z Moravy.

Děkuji za odpověď a budu se na Vás těšit.

Dovry den.. Ještě bych chtěla napsat že nemam problém hrát před lidmi.. Nestydím se.. Abych si mohla zahrát bych udělala všechno 💕💕 tak jo nashledanou

Ještě bych něco chtěla napsat.. Hrat bych chtěla strašně moc! Dívala jsem po různých firmách castingu atd... Jenže jsou až v Praze... Takže tohle je pro mě jediná nejbližší možnost.. Budu ráda když se mi ozvete

Dobrý den, chtěla bych hrát v divadle u vás, je mi 13 let.. Hrát by chtěla strašně moc.. Baví mě to..!.. Máte nějaký místo kde bych se mohla uchytit? Fakt moc prosím 💕! Tančila jsem latinsko americký 2 roky, teď už Teda ne... Proto bych chtěla zkusit si zahrát v divadle... Dekuju předem!

Admin login